Palankiausios vestuvių datos 2018 metais

Palankiausios vestuvių datos 2018 metais jau čia!

Vestuvių datos – tarsi kertinis akmuo, užvedantis ilgą ir malonų tuoktuvių planavimo procesą. Datą vestuvėms galime rinktis remdamiesi senolių išmintimi, astrologų prognozėmis ar tiesiog ieškodami gražaus derinio, kuriame kartotųsi keli vienodi skaitmenys.

Natūralu, kad daugelis nori susituokti savaitgalį, taigi parinkome datas 2018-ųjų penktadieniais ir šeštadieniais:

  • 2018 02 02. Skaičius „2“ sutuoktuvių datoje padės sukurti tvirtą, harmoningą sąjungą. Vasario pradžioje, tikėtina, bus kiek pasnigę, todėl galite tikėtis fantastiškos vestuvių fotosesijos.

 

  • 2018 03 03. Skaičius „3“ yra magiškas: jis minimas daugybėje pasakų. Tai dieviškosios trejybės, amžinybės, tobulumo simbolis. Kartais trejetukas reiškia ir atvirumą, tačiau jei sutuoktiniams ištikimybė yra vertybė, santuoka bus laiminga ir be nuklydimų.

 

  • 2018 05 05. Skaičius „5“ simbolizuoja laisvę, tad vestuvių data puikiai tiks individualumą vertinančioms poroms. Tiesa, tai visai nereiškia, kad gegužės 5 dieną susituokusi pora bus vėjavaikiška – greičiau jaunatviška ir lanksti.

 

  • 2018 05 18. Skaičius „18“ – ambicingų, energingų žmonių skaitmuo. 18 dieną susituokę mylimieji nuolat skatins vienas kitą tobulėti, kovoti dėl šeimos gerovės, nes šių skaitmenų suma „9“ – kovingojo Marso skaičius.

 

  • 2018 06 08. Skaičius „6“ garantuos romantiką ir pilve skraidančius drugelius net ir po daugybės metų santuokinio gyvenimo, o „8“ pagal kinus reiškia dvasinį tobulėjimą ir pusiausvyrą.
  • 2018 06 16. Birželio 16-osios data ypatinga tuo, kad joje kartojasi du vienetai ir du šešetai. Skaitmuo „1“ yra pagrindinis skaičių hierarchijoje. Skaičius „6“ yra Veneros, o tuo pačiu meilės ir seksualumo skaitmuo. Jei vestuvių datoje bus šešetukas, garantuojama aistringa abipuse trauka paremta santuoka.

 

  • 2018 07 07. Skaičius „7“ – praktiškų žmonių skaitmuo, tad ši vestuvių data puikiai tiks tiems, kurie tuokiasi ne tik iš meilės, bet norėdami ilgalaikės, tvirtos santuokos, trokšdami kuo greičiau pratęsti giminę.

 

  • 2018 08 18. Kadangi datoje skaičius „8“ pasikartoja net tris kartus, santuokoje vyraus dvasinė harmonija ir pusiausvyra, pora taps dar artimesnė.
Štai ir sužinojote, kurios palankiausios vestuvių datos 2018 – aisiais metais.

Daugiau Mūsų straipsnių rasite:

https://lygsapne.lt/blogas/

https://www.facebook.com/LygSapne/