Lyg Sapne Photography

Vestuvių fotografai – turbūt sunkiai įsivaizduotume vestuves be jų. Nuotraukos – tai ilgalaikis turtas, vertė kurią sukuriame liūdydami Jūsų dienos meilę ir tarpusavio ryšį. Kad Jums būtų lengviau apsispręsti, dalinamės visa reikalinga informacija apie mus.

Vestuvių fotografai

Sveiki užsukę į Lyg Sapne,

Esame Jūsų gražiausių Sapnų kūrėjai įamžinantys tai kas brangu ir tikra ✨ Pasakojame gyvas vestuvių istorijas gyvomis nuotraukomis!🌿

Esame įkvėpti gyvenimo ir žmonių! Piešiame šiltas, tikras ir magiškas akimirkas jau daugiau nei 10 metų. Mėgaujamės kiekviena švente, todėl esame pilni šviesių minčių ir polėkio kurti!

Tegu vestuvių diena būna maksimaliai lengva, jauki, pašėlusi ir tikra!

Profesionali vestuvių fotografija tai ne mygtuko paspaudimas – tai visas sąrašas nesuskaičiuojamų mažų ir didelių dalykų, kad Jūsų diena būtų kaip iš žurnalo viršelio!

 

Jūsų vestuvių fotografai Emilija ir Vilius 📸

Koks mūsų fotografavimo stilius?

Kiekviena šventė yra išskirtinė savo stiliumi, idėjomis, garderobu, šventės vieta, apšvietimu, nuotaika, emocijomis ir t.t. – nuo to ir priklauso kokį Sapną įgyvendinsime su Jumis!

Kaip atrodys Jūsų diena mūsų akimis lems begale skirtingų dalykų – todėl vienodos nuotraukų galerijos ar panašios į jau esamas galerijas neįmanoma atkurti. Tai ypatinga ir išskirtinė diena, kai viskas kuriama nuo pagrindų.

Fotografavimo ir retušavimo stiliuje stengiamės išlaikyti tikros emocijos ir sapno jausmą. Jūsų šventė turės savo spalvinę gamą ir braižą, nes kiekvienų jaunųjų vestuvių dieną išjaučiame stipriai bet vis kitaip.

Lyg Sapne braižo nekeičiame, tai ką matote mūsų galerijose yra ilgametis įdirbis, matymas, šviesos, spalvų ir žmonių išjautimas bei vestuvių svarbos suvokimas. Ar Jūsų galerija bus tamsesnė ar šviesesnė, šiltesnė ar šaltesnė. moderni, klasikinė ar gamtiška priklausys nuo  begalės susiklosčiusių faktorių vestuvių dieną, pradedant nuo Jūsų žmogiško spalvinio tipo, pasirinkto mėnesio vestuvių dieną, fotosesijos vietos, dienos eigos, detalių, emocijos ir baigiant pasirinktu garderobu.

Autentiška, gyva, tikra, išmyluota mūsų akimis, su rūpesčiu ir ilgu pasiruošimu vestuvių dienai – tokia ta Sapniška diena.

Mėgstame tiek gamtiškas tiek modernias ir estetiško stiliaus vestuves. Sapnus kuriame tiek modernios architektūros kampeliuose, tiek mieste ar senamiestyje, gamtoje, miškuose, pievose ar tarp vėjo ir jūros ošimo. Esame įamžinę per 200 vestuvių, o iš jų turėjome tiek elegantiškų, tiek ir pašėlusių. Nuo klubo tematikos iki oro uosto “vaibo”. Daugiau nei 10 metų patirtis leidžia sklandžiai prisitaikyti prie įvairiausių vestuvių dienos idėjų!

Esame vestuvių fotografai pilni kūrybos ir šviesaus matymo, todėl tą išsvajotą dieną liks tik atsipalaiduoti ir mėgautis vienas kitu.

Susipažinkite su Galerija

Vestuvių fotografai – Kodėl Būtent Mes?
Darbo įrankiai

Dirbame su kokybiška įranga ir objektyvais. Kaip jau žinote – kuo objektyvo stiklas geriau pagamintas, tuo nuotrauka gražiau piešiasi. Visą nuotraukos pagrindą sukuria šviesa ir gera optika, todėl savo kolekcijoje turime pačius geriausius  stiklus. Jie padeda mums vestuvių dieną prisitaikyti prie įvairios aplinkos ir šviesos skirtumų. Fotoaparatas yra dalis sklandaus darbo, todėl pasirūpiname ir atsargine įranga.

Vestuvių fotografai
Vestuvės Vilniaus Oro Uoste Konferencijų Centre
Šviesos suvokimas

Tai mūsų stiprybė. Mėgstame natūralią šviesą, šešėlius ir šviesos įvairumą, tačiau fotografavimo dieną pasirūpiname ir papildoma šviesa. Blykstės, reflektoriai ir kiti priedai – tai mūsų geri draugai. Turime įgudusią akį ir matome kurioje vietoje pakaks šviesos, o kurioje naudosime blykstes ar papildomą lempą, o gal net studijinį Elinchromą.

Nuotraukų saugumas

Būtinybė. Vestuvių dieną kiekvienas kadras keliauja į dvi korteles. Kortelės didelės talpos, todėl lieka saugiai fotoaparate iki pat perkėlimo. Po vestuvių perkelta medžiaga kopijuojama į keletą diskų saugumui palaikyti.

Vestuvių fotografai
Vestuvių fotografai
Nuotraukos iš oro

Tai magiškas piešinys iš paukščio skrydžio. Esant galimybei, tinkamai lokacijai, tinkamoms oro sąlygoms, GPS ryšiui, bei ribojimų nebuvimui pakeliame savo paukštį ir sukuriame kelis Sapniškus kadrus taip, kaip mūsų žemiški kūnai retai mato.

Fotografo darbas prieš vestuves

Tai nematomas pasiruošimas, kad tą dieną viskas vyktų sklandžiai ir liktų tik švęsti Meilę. Įrangos krovimas (baterijų krovimas, o jų gal 30 :D, atminties kortelių valymas ir paruošimas), įrangos valymas, paruošimas darbo dienai tik maža dalis to ką darome. Savo jauniesiems atsiunčiame PDF atmintinę su patarimais, vestuvių moodboardą idėjoms, dienos plano pavyzdį. Pagal garderobą, vestuvių vietą ir dienos eigą pasiūlome fotosesijos vietas. Matant, kad bus stiprus lietus vestuvių dieną, pasiūlome B variantus fotosesijai. Peržiūrime numatytą dienos planą ir sutikriname ar užteks laiko fotosesijai ir ar visur spėjame. Kai vestuvių diena vyksta paskubomis – sunkiau mėgautis tuo kas vyksta, todėl stengiamės iš savo patirties patarti kiek laiko kas užtruks iki vakarinės dalies. Vestuvių dienai galime patarti garderobo ir detalių klausimais. Mums vienas malonumas prisidėti prie gražaus įvaizdžio kūrimo.

Vestuvių fotografai
Patirtis

Tikslios kompozicijos, nuotraukos matymas, horizontai ir vertikalai, judesys ir cinematografiškos nuotraukos, nuolatinis tobulėjimas, ” trendų sekimas”, žinojimas kada naudoti platų kampą, o kada pasitelkti sulietą vaizdą ir teleobjektyvą gebėjimas koordinuoti visas situacijas ir spęsti iškilusias užduotis – via tai daugiau nei 10 metų patirties fotografijos ir retušavimo srityje ir daugiau nei per 200 įamžintų vestuvių.

Aprangos kodas

Kostiumėliai ir vientisi garderobo derinukai – taip mūsų vestuvių dienos apranga. Vestuvių fotografai turi žinoti kas yra etiketas, estetika ir pagarba jauniesiems išreikšta per mažas smulkmenas.

Profesionali vestuvių fotografija
Vestuvių fotografai
Rūpestis

Išlaikome gyvas emocijas ir laisvumą vestuvių dieną, tačiau kartu ir sustyguojame visą dienos sklandumą. Pokalbis su kunigu prieš ceremonija, gražus įėjimas į bažnyčia ir išėjimas iš bažnyčios (žiedlapiai – kas ir kaip), sveikinimai ir sveikinimo vieta, fotosesijos paslaptys (pozavimas/ne”pozavimas”) ir t.t.  Esant planuotojai/koordinatorei – skambučiai bei pokalbis apie dienos eigą.  Likus savaitei iki vestuvių susiskambiname aptarti visko nuo a iki z su būsimais jaunaisiais, kad diena prieš vestuves liktu tik poilsiui, o šventinė diena liktu meilei ir gerai nuotaikai!

Kokybė

Vestuvių dieną padarome labai didelį kiekį nuotraukų ir tik kruopščiai atrinkti kadrai keliauja į retušavimo “folderiuką”, o iš ten su atitinkamai parinktomis spalvomis, šviesumu, apkarpymu, patobulinimu (kuris užtrunka didžiąją paruošimo dalį) nuotraukos nugula į USB su patarimų failiuku ir pasiekia Jūsų rankas. Nuotraukas mūsų jaunieji gauna 4 mėnesių bėgyje. Mes nemėgstame nuotraukas atiduoti paskubomis ir užmetus tik paprasčiausią filtrą. Nuotraukų paruošimas tai  kiekvienos nuotraukos peržiūra ir žinojimas, kuriai nuotraukai tiks juodai baltas efektas, o kuri nuotrauka bus spalvota. Tai žinojimas kuriai nuotraukai reikės papildomo prisilietimo, o kuri liks minimali. Vientisa ir darni galerija – tai tikras jaukumas mūsų akims.

Vestuvių fotografai
Ceremonija Ramintojos bažnyčioje
Sutartys ir sąskaitos

Prieš pasirašant sutartis būsimus jaunuosius kviečiame video pokalbiui aptarti vestuvių dienos viziją ir eigą. Jei sutampa mūsų kūrybos vizijos ir pokalbio metu jaučiate kad tai tikrai Mes – drąsiai pasirašome sutartį, išrašome išankstinę sąskaitą  rezervaciniam apmokėjimui (20proc. nuo galutinės sumos) ir kartu artėjame link vestuvių dienos! O jei dar ir pasirinktame planelyje matote priešvestuvinę fotosesiją dovanų – tai gyvai susimatysime greičiau nei įprastai!

Priešvestuvinė fotosesija

Tai lyg suplanuotas pasimatymas saulei besileidžiant! Jūs perkraustote savo spintą, randate joje spalaviškai tarpusavyje derančius derinukus ir neriame į valandos trukmės nuotyki, kuris padės atsipalaiduoti ir suprasti kaip atrodo fotografavimo procesas. Pažintis su savo fotografais palengvina vestuvių dieną, nuima įtampą ir padeda užmegzti ryšį. Pastebėjome, kad poros turėjusios priešvestuvinę fotosesiją, vestuvių dieną, iškarto neria į fotografavimasį ir jaučia lengvumą.

Vestuvių fotografai
Dovanojame Jums dalelę savęs ir dar..

Dar dovanojame Jums brangiausią dalyką – laiką. Jis visada tėkmėje, kaip ir mūsų gyvenimai. Jie kinta taip greitai, kaip ir mes patys.

Norėtume sustabdyti jį, kad jus galėtumėte pasimėgauti akimirkomis ilgiau.

Mes drąsiai leisimės su jumis į pasirinktą sapną!

Susisiekite su mumis