7 Stilingo jaunikio įvaizdžio detalės

SAUSIO 03, 2020
7 Stilingo jaunikio įvaizdžio detalės

Dažnai kalbame apie jaunosios įvaizdį, bet pamirštame jaunikį. Toks jausmas, tarsi jis būtų mažiau svarbus šios šventės dalyvis. Visgi, šiais laikais jau tampa įprasta daugiau dėmesio skirti ir vyro vestuvinio įvaizdžio atributams. Vyriškas manikiūras, lengvas grimas – visiška vestuvių kasdienybė. Juk natūralu, kad būdamas greta išpuoselėtos jaunosios, kurios įvaizdyje apgalvota kiekviena smulkmena, paraudęs ir sukaitęs jaunikis kiek išsiskirs. Todėl šalia elementarių estetinių procedūrų, verta apgalvoti ir smulkias, stilingas jaunikio aprangos detales, kurios bendram poros įvaizdžiui suteiktų elegancijos bei žaismingumo.

Mūsų išvardintos 7 Stilingo jaunikio įvaizdžio detalės suteiks kūrybingumo ruošiantis Jūsų išsvajotajai dienai.

Kostiumas. Pilkas ir tamsiai mėlynas kostiumas – jaunikio įvaizdžio klasika. Tai saugus, tačiau gana nuspėjamas pasirinkimas. Šiam stiliui paįvairinti, galima rinktis taškeliais margintą, stilingą kaklaraištį arba originalaus rašto fantaziją (šilkinę medžiagėlę švarko kišenėje). Fantazijos lankstymo būdų taip pat yra įvairių – nuo rafinuoto trijų kampų lenkimo iki neformalaus suapvalinto. Kiekvienas būdas įvaizdžiui suteiks savito žavesio ir patrauklumo.

7 Stilingo jaunikio įvaizdžio detalės

Lininiai marškiniai ir dviguba peteliškė. Toks derinys ne tik stilingas, bet ir praktiškas. Linas leidžia kūnui laisvai kvėpuoti. Jį dėvėti patogu ir malonu. Parinkus švelniai žydros spalvos audinį, galima jį derinti prie karališkos, sodrios mėlynos spalvos švarko. Dvigubo stiliaus peteliškė įvaizdį papildys žaismingu puošnumu ir taps netikėta stiliaus kulminacija.

Vestuviu fotosesija kernaveje

Baltas kostiumas. Drąsiam ir išskirtiniam jaunikiui galima rinktis baltą kostiumą arba baltą švarką, kuris derėtų prie klasikinio stiliaus, tamsios spalvos kelnių. Taip jaunavedžių pora ne tik žavingai derės tarpusavyje, bet ir taps pačiomis ryškiausiomis stiliaus ikonomis. Balta gana pretenzinga ir įnoringa spalva, tačiau stilingai suderinta su prabangiais aksesuarais, sukurs nepamirštamą efektą.

Burgundiško vyno ir švelnios chaki spalvų derinys – bohemiško jaunikio kombinacija. Intensyvios spalvos švarkas ir chaki kelnės, ne tik proporcingai išlygins jaunikio įvaizdį, bet ir suteiks jam charakterio. Poros įvaizdžiui užbaigti rekomenduojama į jaunosios gėlių puokštę įvesti ryškios bordo spalvos akcentų. Stilingas derinys pakerės savo charizma, kuriai nebus įmanoma atsispirti.

Jaunikio įvaizdis

Mėtinės spalvos akcentai. Gaivi spalva, jaunikio įvaizdžiui suteiks gyvybės ir jaunatviškumo. Tai ypač tinka žaismingo charakterio vyrui, kuris mėgsta juokauti ir aplink save kurti draugišką atmosferą. Švelnios mėtinės spalvos kaklaraištis arba marškiniai žavingai susišauks su šviesiai pilku kostiumu arba romantišku, rožinės spalvos gėlės žiedeliu švarko atlape.

Petnešos. Tai rafinuotas ir stilingas jaunikio aprangos elementas. Skirtingo pločio, spalvų ir raštų petnešos taps elegantiška įvaizdžio detale. Į petnešą įsegta butonjerė, eilutei suteiks puošnumo ir šventiškumo, o svarbiausia, jaunikis jausis patogiai bei laisvai. Vakarinėje dalyje galima atsiraitoti marškinių rankoves, petnešų įvaizdį paverčiant neformaliu ir kiek vėjavaikiškai pašėlusiu.

Petnešos vestuvėms

Netikėti medžiagų deriniai. Jei vestuvės rustic, vintage arba boho stiliaus, joms puikiai tiks originalios, sendintos medžiagos bei jų deriniai. Tai gali būti vintažinis tvido kostiumas arba sendintos odos batai. Šios stiliaus detalės derės su nėriniuota jaunosios suknele, gėlių vainiku plaukuose ir romantišku vestuvių stiliumi.

Jaunikio įvaizdis

Visos straipsnio “7 Stilingo įvaizdžio detalės” nuotraukos: Lyg Sapne Photography

Straipsnį parengė: Lina Matiukaitė

©lygsapnephotography