Vestuvinė suknelė – tai svarbiausia vestuvių planavimo dalis!

Vestuvinė suknelė – tai svarbiausia vestuvių planavimo dalis! Kodėl ją turėtumėte išsirinkti pirmą? Ir patarimai renkantis sau tinkamiausią!

Mielos nuotakos –  Jūsų įvaizdis ir išsirinkta vestuvinė suknelė yra vienas iš svarbiausių akcentų vestuvių dieną. Visus tiekėjus ir dienos planą iki vestuvių Jūs puikiai spėsite padaryti, bet suknelės pasirinkimui reikėtų skirti daugiau dėmesio nei visam planavimui.

Dažnai nuotakos susiplanuoja visą šventę ir vestuvinę suknelę pradeda rinktis likus mėnesiui iki vestuvių ar net mažiau. Surinkta visa komanda nuostabių tiekėjų, šventė suplanuota nuo iki, o nuotaka atlikusi visą darbą galiausiai nebeturi laiko matavimams, siuvimui, korekcijoms ar paieškoms. Be to ir biudžetas suknelei lieka mažesnis, o kaip žinome, gerai pagaminta ir graži suknelė kainuos.

Pamačius savo suknelę ar nuotraukas po daugybės metų, grįš visi prisiminimai apie tai kaip jautėtės tą dieną, prisiminsite visas detales kurios įprasmino Jūsų abiejų meilę. Kai mes įsivaizduojame sakinį „ mano vestuvės“, pirmas dalykas kurį pamatome prieš akis yra nuotakos portretas ir įvaizdis, na ir žinoma visos kitos detalės. Vestuvinė suknelė visais laikais reprezentavo žymiai daugiau nei paprastą garderobą, tai ta vestuvių dienos detalė kuri išryškina visą jaunosios grožį žengiant link altoriaus ar ceremonijos vietos.

Kodėl pirma svarbiau išsirinkti vestuvinę suknelę, o vėliau tiekėjus?
  • Labai mažai žmonių turi įgūdi ir matymą sukurti tikrai gerą (ne masiniam pardavimui) vestuvinę suknelę. Dažnu atveju vestuvinė suknelė būna brangi, nes raštai, stilius, klostės, blizgučiai, kristalai, audinys, šleifas, rankovės, išsiuvinėjimai užima daugybe laiko viską sudėti į vieną vientisą kūrinį. Pigių ir „ant greičio“ pagamintų suknelių galima rasti bet kur, bet iš ties kokybiškai pagamintos ir tobulai krentančios suknelės reikia paieškoti.
  • Rasti savo stiliaus suknelę kartais gali būti tikras iššūkis tarp tiek daug įvairaus stiliaus siuvinių. Be to tai kas tiko Jūsų draugei, nereiškia, kad tiks ir Jums. Užduokite sau esminius klausimus: kokius drabužius dėvite kasdien? Ar jums patinka prabangūs deriniai ir aukštakulniai, ar kasdieniai džinsai ir marškinėliai? Tai žinodami suprasite kokį nuotakos stilių kursite: klasikinį, bohemišką, meninį, spalvotą, elegantišką o gal minimalistinį? Kitas būdas padėti atrasti savo vestuvinės suknelės stilių – sudaryti sąrašą, ko norite ar ko nenorite savo vestuvinėje suknelėje. Ar komfortas yra svarbiausias dalykas? Tada galbūt pasirinkite lengvą, vientisą šilkinę suknelę – tai kas leis jaustis savame kūne ir jaustis gerai be jokių pastangų.
  • Nuo silueto iki iškirptės, rankovės, papuošimai ar net žinojimas, kaip nori jaustis, leis Jums ir stilistui padėti išsirinkti tobulą suknelę! Kartais jūsų nuotakos stilių gali atskleisti išoriniai veiksniai, pavyzdžiui, kada ir kur jūs tuoksitės. Jei žinote, kad norite vasaros vestuvių ar tuoktis paplūdimyje, tai gali turėti įtakos jūsų vestuvinės suknelės stiliui. Nenorite tradicinės baltos ar dramblio kaulo spalvos suknelės? Išbandykite spalvingą suknelę! Nesvarbu, ar tai būtų minkšta ir subtili, kaip dūminės levandos, ar drąsi juoda, spalvinga vestuvinė suknelė tikrai išsiskirs. Galite pasikonsultuoti su savo fotografu dėl suknelių variantų, jie turi gerą akį tokiems dalykams!
  • Labai svarbu pasirinkti savo dydžio suknelę arba pasikoreguoti ją su siuvėjos pagalba. Suknelės biustas, rankovių ilgis, liemens aukštis, petnešų ilgis turi būti Jūsų dydžio. Jūsų įvaizdis yra vienas iš svarbesnių akcentų vestuvių dieną, o ypač vestuvinėse nuotraukose. Tinkamai pasirinkta suknelė ir atliktos siuvimo korekcijos pagal jūsų figūrą, tinkamai pasirinktas apatinis trikotažas leis jaustis užtikrintai ir gražiai vestuvių dieną. Link vestuvių datos dar kartą atlikite primatavimus, jei reikia atlikite suknelės korekcijas.
  • Jei salone ar siuvykloje Jus skubina rinktis, bando kuo skubiau parduoti/išnuomoti nors Jums kyla abejonių – rinkitės kitą vietą. Labai svarbu, kad Jūs jaustumėtės gerai ir užtikrintai.
  • Kartais kažkas paprasto gali išsiskirti labiausiai! Unikali vestuvinė suknelė nebūtinai turi būti išmarginta karoliukais ar ryškiais raštais. Paprasta vestuvinė suknelė gali sukurti didelį įspūdį. Paprasti stiliai taip pat leidžia sukurti daugiau unikalių formų ir siluetų suknelės dizaine. Tai galimybė tokiam stiliui pridėti daugiau įdomių detalių.
  • Drąsiai rinkitės išskirtines detales Jūsų dienai: veliumas, permatomos pirštinaitės, skrybėlės, rankinukai, įdomūs auskarai, bateliai, keisti akiniai nuo saulės, perlai, lankeliai, segės, permatomos kojinaitės basutėse – visa tai sudaro Jūsų įvaizdį. Būkite Savo išskirtine nuotakos versija.
  • Su savo vestuvine suknele turite jaustis laiminga, pasitikinti savimi, suknelė turi pabrėžti Jūsų grožį ir asmenybę, paslėpti nesaugumus. Suknelė reprezentuos meilę apie Jus, Jūsų abiejų naują pradžią ir vestuvių tematiką. Įsivaizduokite, kad vestuvių dieną Jums lieka tik džiaugtis vienas kitu, mėgautis draugų apkabinimais ir prisipildyti mylinčių artimųjų žvilgsniais!
  • Dalinamės savo Pinterest įkvėpainčių suknelių rinkiniu:  Išskirtinės vestuvių suknelių idėjos

Su meile ir šilčiausiais linkėjimais,
Emilija
Lyg Sapne
Visos nuotraukos yra Lyg Sapne Photography nuosavybė