Patarimai jauniesiems

Šiame straipsnyje – keli patarimai jauniesiems, kad vestuvių diena būtų sklandi. Nuo batelių pasirinkimo iki tinkamiausių kvepalų.
  • Ant ko kabo jūsų suknelė/kostiumas?

Fotografavimo metu matome kaip nuotaka arba jaunikis, savo vestuvių garderobą laiko pakabinę ant paprastų pakabų. Pakabas dažniausiai gauna perkant suknelę arba ją nuomojant.

Užsukite į artimiausią parduotuvę ir paieškokite medinių arba išskirtinių pakabų.

Vestuvių rytą, tikrai norėsite savo kabančios suknelės nuotraukų. Daili pakaba primins apie šią dieną ir suknelės grožį.

vestuvių diena
  • Kvapas, kurį prisiminsite visą gyvenimą

Kelias dienas, o gal netgi mėnesius, prieš vestuves nusipirkite išskirtinius kvepalus. Skirkite laiko išsirinkti maloniausią Jums kvapą. Nebijokite paišlaidauti, po vestuvių jais galėsite kvepintis ypatingomis progomis: vakarienė su vyru, romantiškas vakaras, vestuvių metinės ir t.t.

Pagalvokite ir apie kvepalų išvaizdą. Fotografuojant pasiruošimo akimirkas kvepalai tampa elegancijos išraiška. Tai svarbus akcentas norint atskleisti moteriškumą arba vyriškumą nuotraukose.

Išpakuokite kvepalus tik vestuvių rytą. Pasikvėpinkite jais pasiruošimo pabaigoje. Pasiimkite kvepalus, kartu su visais kitais būtiniausiais daiktais. Prieš svečių sveikinimus turėsite progą vėl pasikvėpinti.

patarimai jauniesiems
  • Suraukti antakiai bei susigūžę pečiai?

Gyvenimas kupinas netikėtumų bei rūpesčių. Pasiruošimas vestuvėms būna įtemptas, per kelis mėnesius visi darbai nualina. „Surauktų antakių sindromas“ užklumpa ne vien niuriomis dienomis… Mielieji jaunavedžiai, stebėkite save, o pamatę surauktus antakius – priminkite apie tai vienas kitam saldžiu bučinuku.

Tiesi laikysena suteikia užtikrintumo, savivertės bei sumažina baimes. Išlaikykite tiesų stuburą. Jeigu tai sunku atlikti, kelias savaites prieš vestuves pastovėkite po minutę prie sienos. Jeigu pastebėsite savo sužadėtinį/-inę besikūprinantį, mažu arba smarkesniu prilietimu priminkite apie tiesų stuburą.

vestuvių diena
  • Kas slepiasi po rūbais?

Mielosios moterys, jeigu dar nepagalvojote apie apatinį trikotažą, metas pradėti paieškas! Ne tik patogūs, bet ir išvaizdūs nėriniai suteiks užtikrintumo ir paslapties, pasiruošimo nuotraukose. Galimai nuotraukas pasiliksite tik sau, tačiau vestuvių dieną jausitės, kaip tikra karalienė ir karalius.

Besirenkant trikotažą prisiminkite apie suknelės išvaizdą ir kiek jūsų kūno dalys bus pridengtos.

Suknelių salonas Santa
  • Vestuviniai bateliai

Nauji, gražūs ir vestuvėms paruošti bateliai? Vos nusipirkę savo šventinius batelius nuimkite visas etiketes. Patikrinkite batelių padus. Dažnai parduotuvėse ant pado klijuojamos kainos. Tikrai nenorėtumėte savo vestuvių dieną gauti pastabą iš svečių.

Būtinai keletą kartų apsiaukite, kad kojos priprastų ir jaustumėtės puikiai.

Suknelių salonas Santa

Patarimai jauniesiems, kad vestuvių diena būtų Lyg Sapne!

https://lygsapne.lt/kontaktai

https://www.facebook.com/LygSapne/