Džiaugiamės, kad užsukote į Lyg Sapne!

Kas mes?
Esame neatskiriami vienas nuo kito fotografai – Emilija ir Vilius. Branginame šeimos vertybes, todėl kūrybinis darbas stiprina ne tik aplinkinius, bet ir mus pačius.

Kasmet sutinkame bei įamžiname kelis šimtus skirtingų žmonių. Kiekvienos fotosesijos metu įvyksta magiški atradimai,  todėl ir esame Lyg Sapne Photography. Peržiūrėję galerijas suprasite visą rūpestį, nuoširdumą, beprotiškumą,  nesuskaičiuojamas kūrybos valandas bei išgyventas istorijas.

Mėgstame bendrauti, tai padeda atrasti tobuliausias fotosesijos vizijas bei suprasti vieni kitų poreikius. Idėjas bei išpildymą planuojame iš anksto. Dėmesį skiriame ne tik fotografavimui bet ir kruopščiam retušavimui. Kiekvienai fotosesijai parenkame tinkamiausia toną bei retušavimo stilistiką. Spalvos gyvenimą padaro jaukų ir tikrą. Stengiamės savo darbais suteikti jaukumo, šilumos ir šiek tiek sapno!

Dovanojame Jums dalelę savęs ir dar..

Dar dovanojame Jums brangiausią dalyką – laiką. Jis visada tėkmėje, kaip ir mūsų gyvenimai. Jie kinta taip greitai, kaip ir mes patys. Norėtume sustabdyti jį, kad jus galėtumėte pasimėgauti akimirkomis ilgiau.

O žinote, šviesiausi norai bei sapnai pildosi.
Mes drąsiai leisimės su jumis į pasirinktą sapną!
Parašykite mums <3

fotografai

Su meile Lyg Sapne Fotografai,
Emilija ir Vilius